לנפץ את האבן ולהעלים את הסרטן

מחלת הסרטן בראיית הרפואה האינטגרטיבית. דרכי טיפול ומניעה

הקדמה

 מחלת הסרטן הינו גורם המוות המוביל בעולם המערבי ואחוז חולי הסרטן באוכלוסייה רק עולה משנה לשנה.  הידיעה אצל אדם שיש לו גידול ממאיר משתווה לרוב האנשים לידיעה על גזר דין מוות. אנשים רבים לא מעזיםלהגיד את המילה סרטן, אלא יקראו לכך "המחלה" כאילו אמירת השם המפורש יכולה להדביק. פחד וחרדה יוצרים תפיסה מנטאלית שמקשה מאוד לראות את המחלה כאתגר שניתן להתמודד עימו ואף יכול לשנות את איכות החיים לטובה. חוסר התבוננות והתמודדות עם המציאות לא מעלימה את הבעיה אלא מובילה לנטילת כוח הריפוי מעצמנו והעברתו לאחריותו הבלעדית של אדם אחר (רופא או מטפל אלטרנטיבי ) שמקשה עוד יותר על האדם להתמודד עם האתגר של חייו.

מה תקבלו בהרצאה

  1. להפחית את רמת הפחד וליצור תקווה . מחלת סרטן אינה בהכרח עונש מוות. להכיר את המגוון הרב של אמצעים וכלים שדרכם תוכלו לעבור תהליך אל ההבראה .(כלים מערביים , סיניים ,נטורופתים , וכו')
  2. הרגשת בטחון באמצעות הידיעה של התהליכים דרכם נוצרת מחלת הסרטן ואיך למנוע את הופעת המחלה כמו גם איך ניתן ע"י אורח חיים ,דיקור צמחים ותזונה לטפל בשורש ובסימפטומים
  3. פיתוח שליטה מחודשת על חיי – קבלת כלים מעשיים שבאמצעותם , בתרגול והתמדה, תוכלו להתמודד עם חוסר האיזון הפיזי והנפשי שהובילו לתהליכים גידוליים, להתמודד בזמן טיפול ולמנוע הופעת גידולים.
  4. להפסיק להילחם במחלה וליצור שלום של האדם עם גופו ונפשו.

מה בהרצאה ?

  1. 1. מדוע תאים סרטניים שקיימים אצל כולנו הופכים רק אצל אנשים מסוימים למחלת סרטן?
  2. 2. מהו בריאות ומהו חולי על פי הרפואה הסינית ?
  3. 3. מהו החיבור הסודי בין השם הסיני לסרטן והשם המערבי?
  4. 4. באילו כלים אוכל להסתייע בטיפול ומניעה של מחלת הסרטן ומדוע?
  5. 5. איך ניתן להקטין את הסיכוי לחזרת הסרטן בחמש השנים מההחלמה?
  6. מדוע פטריות טובות לטיפול במחלת הסרטן ?

ההרצאה מורכבת ממצגת עם הסברים ודוגמאות, מסרטונים , מהתנסות חווייתית שתסייע דרכה בהבנה עמוקה ועשירה יותר מדו שיח על רגשות ושאלות שעולות .

משך ההרצאה : שעה וחצי (הפסקה של רבע שעה באמצע)