מכתב המלצה מטל שעזרתי לה בטיפול ב CTS – דלקת התעלה הקרפלית

מכתב המלצה מטל שעזרתי לה בטיפול ב CTS – דלקת התעלה הקרפלית

המלצה של מטופלת שסייעתי לה בCTS דלקת בתעלה הקרפלית ובבעיות נוספות.
המכתב של טל
דווקא מפני שאני מגיעה מעולם המטפלים, לא היה לי פשוט למצוא מטפל איכותי. חיפשתי את האדם המדויק לי, זה שיידע לאבחן בדיוק את מהות הבעיה ממנה סבלתי, לתת את המענה הנכון וגם לעשות זאת במחיר הוגן.
באותה תקופה בחיי, אשר בה הייתי שרויה בעומס גדול, התחלתי לסבול מדלקת בתעלה הקרפלית (אזור שורש כף היד). בעיה שלצערי נפוצה בימינו ושללא טיפול נכון עשויה לגרום למצב כרוני עד לאיבוד תחושה ביד. אותו מצב, יחד עם העומס הפיזי והנפשי בו הייתי שרויה הביאו אותי להבנה כי עלי לחפש עזרה מקצועית ויפה שעה אחת קודם.
התחלתי לחקור ולקרוא ולחפש מידע עד אשר נתקלתי במאמר רפואי אותו כתב אהוד סברדליק. מאמר אשר היה מלא בידע על אותה בעיה ממנה סבלתי ואשר הציע גישה טיפולית דרך דיקור. התקשרתי ותאמתי פגישה. מה כבר יכול להיות…
האמת לא ציפיתי ולא תיארתי עד כמה הבחירה שלי באהוד הייתה נכונה. תוך שני טיפולים בלבד חוויתי העלמות של כל התסמינים וכן שיפור רב בתחושת החיוניות שלי, הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. השיפור היה כל כך משמעותי ומהיר שאפילו אני הופתעתי.
לציין כי בעברי הייתי אצל כמה מטפלים בדיקור מה שאפשר לי לראות כי ישנו ייחוד בדרך הטיפול של אהוד וזו היכולת לקלוט את שורש הבעיה ולתת לה טיפול ממוקד ועוצמתי.
אם מדקר רגיל יבחר לשים 20 מחטים, אהוד יבחר במחט אחת, אבל אותה מחט תהיה בול הנקודה שממנה הגוף והנפש מתחילים לייצר שינוי. יכולת זו מעידה על רוחב הניסיון והידע של אהוד אבל לדעתי גם על הגישה העמוקה שקיימת בו כאדם שפשוט רואה מעבר. לזה קוראים מטפל בחסד.
אני באמינה כי כל אדם אשר יזכה להגיע אליו יחווה שיפור משמעותי בבריאותו ובשבילי זו כזכות להמליץ עליו בחום!
בריאות לכולם
טל עבדי
 
 

כתיבת תגובה